Haberler

Conductix-Wampfler acquires LJU Automatisierungstechnik
24.11.2017

Şirket merkezi Weil am Rhein’de bulunan, dünyanın önde gelen mobil tüketicilere enerji ve veri iletimi sistemleri üreticilerinden biri olan Conductix-Wampfler GmbH, Grenzebach Maschinenbau GmbH’den LJU Automatisierungstechnik GmbH’yi satın almayı planlıyor. 14 Kasım 2017 tarihinde taraflar sözleşmeyi imzaladılar.

Conductix-Wampfler - Trenchguard
04.09.2017

Conductix-Wampfler firması GEMPORT ve NEMPORT limanlarına Trenchguard kablo koruma sistemi tedarik edecektir.

Stinger Systems for Transit Train Maintenance
15.05.2017

Conductix-Wampfler Ankara’daki yeni Çayyolu metro sisteminin bir parçası olarak, stinger ekipmanlarının tedariki için, Türkiye’deki ilk sözleşmesini imzaladı.

Full E-RTG mit modernster Ladetechnologie
25.08.2015

Dizel yakıta artık gerek yok / Yeni batarya sistemi RTGlerin blok değişimleri esnasında elektrik enerjilerini bataryadan sağlamasına olanak tanımaktadır / Sistem ilk kez Port of Tanjung Pelepas, Malezya’da uygulanmıştır

ProfiDAT data transmission system is used on a STS container crane
15.07.2015

Avrupa TOC (Terminal ve Operasyonlar) zirvesinde Conductix-Wampfler vinç üreticileri için tasarladığı 2 yeni çözümünün lansmanını gerçekleştirmiştir.

Container Terminal
26.06.2015

Conductix-Wampfler konteyner ağırlık tartım alanındaki başarısını ICTSI Contecon Guayaquil SA ile yaptığı anlaşma ile göstertti

E-RTGTM Container Crane
06.04.2015

Güncel Projeler: Limakport | Ports of Yildirim Group | Evyapport | Marport

Lasstec – Expert in Container Weighing
24.09.2013

Fransız LASSTEC firmasının satın alınması/ IMO (Uluslar arası Denizcilik Örgütü) ‘nun yeni kuralları uyarınca yük konteynırları gemiye yüklenmeden önce tartılmak zorundadır / Lasstec özel çözümleri – Conductix  Wampfler ise dünya çapındaki geniş yaygın satış ve servis ağı ile müşterilerine bu alanda hizmet vermektedir.

Sayfalar