Çevre Teknolojisi

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmissions Systems for the Environmental Technology industry

Dünya zorlu çevresel koşullarla karşı karşıyadır ve zorluklar gelecekte baskı yaratacaktır. Artan nüfus ve küresel ısınmanın etkileri, dünyanın sınırlı kaynaklarının sürdürülebilir kullanımı daha da kritik hale gelecektir. Çevre atık işleme teknolojileri bu zorlukların üstesinden gelinmesinde önemli bir rol oynamaya devam edecektir. Atık su çökeltmefiltrasyon sistemleri ve güneş çamur kurutma sistemleri gibi su arıtma ekipmanları için güvenilir enerji ve veri iletim sistemleri gerektirir. Bunların çoğu dışarıda çalışır ve tehlikeli yerlerde konumlanır. Fosil yakıtların yerine biyogaz üreten kompost tesisleri ve buradaki hareketli makine elemanları için elektrik gerekir. Bu tesisler aynı zamanda yeniden kullanılabilir rejenere kompost sağlar. Çevre korunmasında çevre teknolojileri yatırımları artacaktır. Conductix-Wampfler yüksek performanslı ürünler tüm yol boyunca bu eğilimi destekleyecektir.

Çevre sektöründe güvenilir güç ve kontrol teslim  sağlamak için Conductix-Wampfler enerji ve veri iletim sistemleri sağlamaktadır. Çevre uygulamalarında 30 yılı aşkın dünya çapındaki tecrübesi ile tercih edilen ve güvenilir bir iş ortağı durumundayız. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve atmosfere dost teknolojilerimiz düşük bakım maliyetli ve uzun ömürlüdür.

Motor tahrikli Kablo Makaraları  – boyuna çökeltmede güç ve kablo kontrol yönetimi için kullanılabilir. Yay- Tahrikli Kablo Makaraları – boyuna çökeltme için güç ve kablo kontrolü için kullanılabilir solar çamur kurutma sistemleri (along with feston sistemleri ve iletken raylar)

Feston Sistemleri – boyuna çökeltmeye, çamur kurutma sistemine ve diğer hareketli sistemlere güç taşıyan kablorın  yönetimi için kullanılır  ATEX sertifikalı  feston sistemleri tehlikeli, patlamaya dayanıklı yerler için kullanılabilir. Atık su sistemleri ve kompost tesisleri için ideal paslanmaz çelik sistemlerdir.

Kayar Bilezik Kompleleri – Güç ve kontrol sinyallerinin dairesel çökeltme sisteminin dönen parçalarına iletimi. ATEX sertikalı kayar bilezikler tehlikeli ve patlamaya dayanıklı yerler için kullanılabilir.

İletken raylar – Bunlar boyuna veya dairesel çökeltme gücüne uygulanabilir.

Jay Telsiz Uzaktan Kumandalar –  makinelerin uzaktan kullanılması ve izlenmesi için güvenli bir yol sağlar. Geniş yelpazedeki endüstriyel ve emniyetli telsiz uzaktan kumandalar, çok sayıda çevre teknolojisi uygulamasına yönelik sayısız çözüm sunmaktadır.

Güneş enerjisi ile atık kurutma tesisi

Teknik şartlar: Kablo kılavuzlu Güneş enerjisi ile atık kurutma mobil sistemi için güç beslemesi
Uygulayıcı: VEOLIA

Ayrıntılı bilgi

Güneş enerjisi ile atık kurutma tesisi

Teknik şartlar: Güneş enerjisi ile atık kurutma tesisi için güç beslemesi
Uygulayıcı: Saur

Ayrıntılı bilgi

Atıksu arıtma tesisi dikdörtgen sıyırıcı köprüsü

Teknik şartlar: Dikdörtgen sıyırıcı köprüsü için enerji beslemesi
Uygulayıcı: Berliner Wasserbetriebe, Kläranlage Berlin-Schönerlinde

Ayrıntılı bilgi

Dairesel sıyırıcı köprüsü

Uygulama: Dairesel sıyırıcı köprüsü
Uygulayıcı: Atıksu arıtma tesisi, Limburg, Hollanda

Ayrıntılı bilgi