Genel Endüstri

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmission Systems for several kind of industry

Enerji ve veri iletimi çözümleri okul ve müze gibi eğitim alanları ve üretim alanları için son derece önemlidir. Gereksinimler basit sargılı kablo makaralarından daha karmaşık iş istasyonu sistemlerine kadar değişiklik göstermektedir.Yay-tahrikli kablolar ve kablo makaraları montaj alanları, alışveriş alanları, otomobil tamirhaneleri ve diğer bakım alanları için taşınabilir güç sağlar. Büyük aletlerin ergonomik olarak taşınması sırasında ağırlığın yönetilebilmesi için yay desteğine ihtiyaç duyulur.Kablo makaraları veya iletken raylar cam yıkama platformu ve diğer makineler için gerekli gücü sağlar. Seyyar bakım araçları ve çekiciler için bu tür donanımlar gereklidir. Peyzaj şirketleri gibi şirketler için kablo ve hortum yönetimi son derece önemlidir. Standart elektrifikasyon cihazlarının bu tipleri genellikle elektrik/endüstri dağıtıcıları tarafından satın alınır.

Conductix-Wampfler, endüstriyel kullanıma uygun yüksek kaliteli kablo ve boru makaraları , kaldırma/dengeleme ve kontrol cizazları imal eder. Fransa, İtalya, Almanya ve Amerika Birleşik devretlerinde, çeşitli ürünler üretmekte ve hizmet vermekteyiz.

Yay-tahrikli kablo ve Kablo Makaraları

  • Metrik kablosu ve Kablo makaraları, Amerika Birleşik Devletlerinde yapılan Amerikan Tel Ölçer (AWG) makaralarında olduğu gibi Fransa, Almanya ve İtalya'da üretilir. Hızlı teslimat için ortak yapılandırmalar mevcuttur.
  • Makaralar 6m'den (yaklaşık 20 ft) 30m'ye (100 ft) kadar değişir
  • Yüksek kalite kayar bilezik kompleleri kaynaktan transfer etmek içindir.


Yay Dengeleyicileri – ağır aletlerin ağırlıklarını yönetmen için kullanılır.


İş istasyonu donanımı

  • Ayrıca bakım ve montaj alanları için sıralı vinçler ve enerji besleme sistemleri sunmaktayız.jibs, C-track

Jay Telsiz Uzaktan Kumandalar –  makinelerin uzaktan kullanılması ve izlenmesi için güvenli bir yol sağlar. Geniş yelpazedeki endüstriyel ve emniyetli telsiz uzaktan kumandalar, çok sayıda endüstri uygulamasına yönelik sayısız çözüm sunmaktadır.

Boyahane Tavan tek-ray sistemi

Teknik şartlar: Boyahane malzeme taşıma arabası
Uygulayıcı: Strojírna Oslavany, s.r.o

Ayrıntılı bilgi