Havalimanları

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmission Systems for the Airport industry

Globalizasyon, iş seyahatlerinin ve dünya çapında turizmin gelişmesini teşvik etmiştir. Havalimanları artan yolcu sayısını karşılayabilecek şekilde hızla büyüyemez. Sonuç olarak, havalimanları ve kapılar daha fazla yolcu taşıyabilmek için verimliliği arttırma yolları ararlar. İlgili iki konu bagaj taşıma sistemi ve uçak yükleme/boşaltma sistemleri Bagaj sistemleri üretkenliği bir üst seviyeye taşır, bu sistemlerin daha hızlı ve gün boyu çalışabilmesi gereklidir. Artan bagaj miktarı, taşıma sisteminin ve sistem komponentlerinin geliştirilmesini gerektirir. Geleneksel bagaj sistemleri için, bu sonuç daha sık bakım ve daha yüksek maliyetler anlamındadır. Operatörler karmaşık sistemlerin aşınmamasını ve kusursuz çalışmasını sağlamak için yollar aramaktadır. Aynı şekilde önemli bir husus uçakların hızlı şekilde yüklenip boşaltılmasıdır. Rampa personelinin 400Hz gücü hızlı bir şekilde rampaya bağlaması ve sökmesine bağlıdır. Verimliliğin anahtarı öncelikle 400 Hz kabloları korumak ve verimli şekilde yönetmektir.Kapı kabloları kesintisiz olarak ulaşılabilir olmalıdır. Yerdeki güç sistemlerinden beslenen hava taşıtı sistemleri yakıt tasarrufu sağlar ve havalimanındaki hava kalitesini arttırır.

Conductix-Wampfler, havalimanı işletiminde, bagaj taşıma işinde ve 400 Hz kablo yönetiminde önemli bir tecrübeye sahiptir. Global satış ağımızın anlamı, havaalanına müşterilerimize yakın ve havalimanı işletmecileri ihtiyaç duyduğu hizmet düzeyini sağlamaktır.

Sağlam ürünlerimiz birçok uygulama için son derece idealdir. Sunduklarımız:

Endüktif Güç Transferi (IPT®) – bagaj taşıma sistemlerine güç sağlamak. Enerji gizli bir raydan oluşan manyetik alandan iletilir, bu temassız sistem, sistemin en eaz mekanik sistemlerde olduğu gibi çalışmasını sağlar. Aşınmayan komponentler bakım ve yedek parça maliyetlerini düşürür. IPT'ye sahip olma maliyeti geleneksel çözümlerden daha azdır.

PLB400 Motor Tahrikli Kablo Makaraları – 400 Hz kablolar için – kabloları asfalt üzerinde cables bırakmak veya çekmek gerekmez. PLB400 motorlu makaralar verimli tasarımı ve güvenlik özellikleri ile yolcu biniş köprüsünün altında veya asfalta monte edilebilir.

Montaj bantı ayırıcı

Teknik şartlar: Montaj bantı ayırıcı için güç beslemesi
Uygulayıcı: ELSAG

Ayrıntılı bilgi

İki havalimanı arası iletim [cable liner system | DCC]

Teknik şartlar: İnsan taşıyıcı dahili ekipman elektrifikasyonu
Uygulayıcı: Doppelmayr [DCC]

Ayrıntılı bilgi