Intralojistik

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmission Systems for the Intralogistic industry

Intralojistik sistemler tesis içi otomasyonlu taşıma sistemlerinde, dağıtım merkezlerinde, limanlarda, havalimanlarında, süpermarketlerde, hastanelerde ve diğer benzer yerlerde önemli rol oynar. Bu sistemler verimliliği, kaliteyi, sürdürülebilirliği ve malzeme akış işlemlerindeki izlenebilirliği arttırır. Bunlar olmadan, modern yüksek performanslı tesisler fonksiyonlarını yitirirler. Elektrifikasyon komponentleri Otomatik Kılavuzlu Taşıtlar (AGV), Elektrikli Tek Ray Sistemleri (EMS), paletli taşıyıcılar, ray kılavuzlu taşıtlar (RGV), transfer taşıtları, and bagaj taşıma sistemleri, aynı şekilde kesiciler, otomatik kılavuzlu depolama ve geri alma sistemleri (AS/RS), vinçler, ve mekik sistemleri.gibi intralojistik donanımlar için gereklidir.

Intralojistik sistemleri talep edildiğinde hazır olmalıdır. Eğer sistemin bir bölümü çökerse öncesindeki ve sonrasındaki bölümlerde çalışmaz hale gelecektir. Ayrıca gerekli herhangi bir bakım hızlıca yapılmalıdır. Enerji ve veri iletim komponentleri yüksek performanslı sistemlere adapte edilebilir, sıklıkla kompleks yerleşimlere yapılır. Aynı zamanda, kabul edilebilir maliyette maksimum enerji verimliliği sağlanmalıdır. Bazı sistemler özel teknik zorlukları karşılamalıdır. Örneğin "temiz oda" yemek işleme tesisleri veya soğutma tesisleri gibi.

Conductix-Wampfler, intralojistik sistemler ile ilgili dünya çapında tecrübeye sahiptir. Geniş ürün yelpazemizde, farklı endüstriler için optimum çözümü önerebiliriz. Global ağımız ve yerel desteğimizle, tüm müşterilerimize ve son kullanıcıya minimum teknik karmaşa ile hizmet sunmaktayız. Sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları & bu endüstri için sürekli ürün gelişimi ve yeni çözümler üretmek en önemli misyonumuzdur.


Temassız Güç Transferi (IPT®) – güç sistemleri AGV'ler ve bagaj taşıma sistemleri. Yeni jenerasyon müşterilerin taleplerini karşılayan en gelişmiş IPT.

İletken Raylar – güç Elektrikli monoray sistemleri (EMS), Ray Kılavuzlu Taşıtlar (RGV), ve bagaj taşıma sistemleri . 0832 Serisi “EcoClickHattı” AS/RS istifleyici vinç için idealdir. iletken ray Son olarak tanıtılan PE plus for iletken raylar tüm tiplerdeki elektrikli taşıyıcılarla uyum içinde çalışır, güvenlik sunar ve kullanımı kolaylaştırır.

Yay Tahriği and Motor tahrikli makaralartransfer taşıtlarını ve diğer hareketli donanımları çalıştıran güç kablolarını yönetir.

Enerji kılavuzlu zincirler – Tüm malzeme taşıma donanımı için kullanılan kabloların yönetilmesi.

Kauçuk ve Gözenekli Kauçuk – makine elemanlarının çarpmasından oluşan enerjiyi emmesi için son derece uygundur.

Crossbelt Sorter [Luggage conveyor belt]Crossbelt Sorter [Luggage conveyor belt]Crossbelt Sorter [Luggage conveyor belt]
İndirilenler: 

Montaj bantı ayırıcı

Uygulama
Montaj bantı ayırıcı (Bagaj konveyör bantı)

Ülke
İtalya

Şehir
Genua

Temsilcilik Ofisi
Conductix-Wampfler GmbH [D]

Uygulayıcı
ELSAG

Teknik şartlar
Montaj bantı ayırıcı için güç beslemesi

Hat uzunluğu
136 m

Seyahat hızı
2,6 m/dk

Ürünler
IPT®Ray (Temassız Güç İletimi)

Benzer Ürünler

Temassız Enerji Transfer Sistemleri IPT® - Ray