Intralojistik

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmission Systems for the Intralogistic industry

Intralojistik sistemler tesis içi otomasyonlu taşıma sistemlerinde, dağıtım merkezlerinde, limanlarda, havalimanlarında, süpermarketlerde, hastanelerde ve diğer benzer yerlerde önemli rol oynar. Bu sistemler verimliliği, kaliteyi, sürdürülebilirliği ve malzeme akış işlemlerindeki izlenebilirliği arttırır. Bunlar olmadan, modern yüksek performanslı tesisler fonksiyonlarını yitirirler. Elektrifikasyon komponentleri Otomatik Kılavuzlu Taşıtlar (AGV), Elektrikli Tek Ray Sistemleri (EMS), paletli taşıyıcılar, ray kılavuzlu taşıtlar (RGV), transfer taşıtları, and bagaj taşıma sistemleri, aynı şekilde kesiciler, otomatik kılavuzlu depolama ve geri alma sistemleri (AS/RS), vinçler, ve mekik sistemleri.gibi intralojistik donanımlar için gereklidir.

Intralojistik sistemleri talep edildiğinde hazır olmalıdır. Eğer sistemin bir bölümü çökerse öncesindeki ve sonrasındaki bölümlerde çalışmaz hale gelecektir. Ayrıca gerekli herhangi bir bakım hızlıca yapılmalıdır. Enerji ve veri iletim komponentleri yüksek performanslı sistemlere adapte edilebilir, sıklıkla kompleks yerleşimlere yapılır. Aynı zamanda, kabul edilebilir maliyette maksimum enerji verimliliği sağlanmalıdır. Bazı sistemler özel teknik zorlukları karşılamalıdır. Örneğin "temiz oda" yemek işleme tesisleri veya soğutma tesisleri gibi.

Conductix-Wampfler, intralojistik sistemler ile ilgili dünya çapında tecrübeye sahiptir. Geniş ürün yelpazemizde, farklı endüstriler için optimum çözümü önerebiliriz. Global ağımız ve yerel desteğimizle, tüm müşterilerimize ve son kullanıcıya minimum teknik karmaşa ile hizmet sunmaktayız. Sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları & bu endüstri için sürekli ürün gelişimi ve yeni çözümler üretmek en önemli misyonumuzdur.


Temassız Güç Transferi (IPT®) – güç sistemleri AGV'ler ve bagaj taşıma sistemleri. Yeni jenerasyon müşterilerin taleplerini karşılayan en gelişmiş IPT.

İletken Raylar – güç Elektrikli monoray sistemleri (EMS), Ray Kılavuzlu Taşıtlar (RGV), ve bagaj taşıma sistemleri . 0832 Serisi “EcoClickHattı” AS/RS istifleyici vinç için idealdir. iletken ray Son olarak tanıtılan PE plus for iletken raylar tüm tiplerdeki elektrikli taşıyıcılarla uyum içinde çalışır, güvenlik sunar ve kullanımı kolaylaştırır.

Yay Tahriği and Motor tahrikli makaralartransfer taşıtlarını ve diğer hareketli donanımları çalıştıran güç kablolarını yönetir.

Enerji kılavuzlu zincirler – Tüm malzeme taşıma donanımı için kullanılan kabloların yönetilmesi.

Kauçuk ve Gözenekli Kauçuk – makine elemanlarının çarpmasından oluşan enerjiyi emmesi için son derece uygundur.

Uçak yapı malzemesinin [ omurga kiriş ] otomatik transfer aracı ile taşınması

Uygulama
Uçak yapı malzemesinin [ omurga kiriş ] otomatik transfer aracı ile taşınması

Ülke

Fransa

Şehir

Nantes

Temsilcilik Ofisi

Conductix-Wampfler [F]

Uygulayıcı
EADS / Airbus

Teknik şartlar
Otomatik transfer araçlarına güç transferi

Hat uzunluğu

220 m

Araç sayısı

1

Ek bilgiler [vehicle]

 • Ağırlık: 13 t
 • Yük kapasitesi: 35 t

Ürünler

 • IPT®(Temassız enerji transferi)
 • iDAT kılavuzu

Güç

 • 9 kW transfer için
 • 5,5 kW kaldırma gücü

spesifik özellikler

 • Aracın her iki yönde dikey hareketi
 • Çalışma hassasiyeti nominal transferde +/- 2 mm
 • Kaldırma operasyonu için durma pozisyonunda konumlandırma hassasiyeti +/- 1 mm
 • Kılavuz ve pozisyonlandırma
  Her aksta 3 iDAT pickups akım alıcı ile
Benzer Ürünler

Temassız Enerji Transfer Sistemleri IPT® - Zemin