Liman

Conductix-Wampfler offers several System for the Energy & Data Transmission for Port industry

İnsanlık tarihi boyunca, kargo liman ekonomileri ülke ekonomileri üzerinde önemli bir role sahip olmuşlardır. Farklı tipte birçok ürünün ithalatı ve ihracatı dünya çapında sayısız liman işletmesi tarafından yürütülmektedir. Tüm bu taşıma işlerinde önemli konu yığın malzemelerin , ve (roll-on/roll-off) veya konteynerlerin depolanması ve taşınmasıdır. Taşınacak ürün tipine bağlı olarak vinçler, yükleyiciler, ve boşaltıcıların verimli bir şekilde yönetilmesi gerekir . Yıl boyunca 7/24 çalışan tesislerde, ekipman ihtiyacı son derece önemlidir. Giderek artan ticaret çalışma alanındaki hızı ve güvenirliliği etkiler. Enerji ve veri iletim sistemleri bu emniyette, güvenirlilikte ve etkili liman yönetiminde kritik rol oynar. Artan "çevreci" liman ve çevre dostu depolama tesislerinin artan ihtiyaçlarına bağlı olarak, operatörler yanmalı motorlardan elektrikli motorlara geçiş yapmaya başlamıştır. Ayrıca, birçok liman emisyon değerlerinin düşürülmesine yönelik güç kullanımlarını düzenlemiştir.

Sektördeki onlarca yıllık tecrübesi ile Conductix-Wampfler, limanlar için kişiselleştirilebilir çözümler sunmaktadır vinçler ve malzeme depolama ekipmanları ve makineleri. Conductix-Wampfler geniş satış ve hizmet ağı ile müşterilerine yakındır. Anahtar teslim çözümler ve satış sonrası desteği ile tüm global aktivitelerinde müşterilerini destekler.

Motor Tahrikli Makaralar  - uzun vinç hareketlerinde kabloları ve gemi yükleyici/boşaltıcıları. yönetmek için sağlam ve pratik çözümler. Kişiselleştirilebilir manyetik kavramalı veya frekans kontrollü tahrik üniteli kablo makaraları. Motorlu makaralar geleneksel dizel-motorlu hareketli liman vinçlerini elektrik motorlu hale getirmek için kullanılır. “E-Destek gücü” gemileri kıyı gücüne bağlar, bu motorların kapatılabilmesini sağlar.

Kablo Feston Sistemleri – motorlu ve motorsuz feston sistemleri vincin çapraz hareketi için kabloları yönetir geleneksek olmasına rağmen sağlam ve güvenilir bir yöntemdir.

İletken raylar – vinç için çapraz hareket gücü sağlar - çoğullamalı veri transferi için atanmış ek raylar. İletken çubuklar uzun vinç hareketleri için 5kV'den 13.8 KV'ye voltaj taşıyabilecek şekilde takılabilir.

Enerji Kılavuz Zincirleri – çoklu gücü ve kontrol kablolarını yönetmek için kullanılır; vinç çapraz hareket vinçler.

Kayar Bilezikler and Fiber Optik Transmitterler – liman vinçleri ve kablo makaraları gibi dönen tüm parçalar için kesintisiz enerji ve veri iletimi sağlarlar.
 
Kablo koruma sistemleri –  siper muhafaza sistemleri Siper Muhafazası or the new KapakKİLİT sistemi kablo taşımasını ve kablo korumasını emniyete alır  .

Yay-Tahirk Kablo Makaraları – bakım alanlarındaki taşınabilir güçtür.

RMG Konteyner Vinci – Motorize kablo makarası „Sprinter“

Teknik Gereklilikler: Konteyner Vincinin ana güç kaynağı [Motorize kablo makarası], Küçük vinç için güç kaynağı [I-Beam için Festoon Sistemi]
İşletmeci:
Ruskon [Mosagronauchpribo]

Ayrıntılı bilgi

E-RTGTM Konteyner Vinci

Teknik şartlar: 4 adet RTG Konteyner bloğunun E-RTG projesi kapsamında elektrifikasyonu Drive-In L
Uygulayıcı: Georgia Ports Authority Garden City Terminal

Ayrıntılı bilgi

E-RTGTM Konteyner vinci

Uygulama: 14 adet RTG konteyner vinç bloklarının elektrifikasyonu [E-RTGTM Plug-In]
Uygulayıcı: Marport Liman Ýþletmeleri Ticaret ve Sanayi A.Þ.

Ayrıntılı bilgi

E-RTGTM Konteyner vinci

Uygulama: 11 adet RTG konteyner vinç bloklarının elektrifikasyonu[E-RTGTM Drive-In P]
Uygulayıcı: Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeciliği A.Ş.

Ayrıntılı bilgi

4 adet otomatik istif vinci (ASC) güç beslemesi

Uygulama: 4 adet otomatik istif vinci (ASC) güç beslemesi
Uygulayıcı: P&O Antwerpen (Belçika)

Ayrıntılı bilgi

4 adet otomatik istif vinci (ASC) sürücüsü ana güç beslemesi

Uygulama: 4 adet otomatik istif vinci (ASC) sürücüsü ana güç beslemesi
Uygulayıcı: P&O Antwerpen (Belçika)

Ayrıntılı bilgi

STS konteyner vinci enerji ve very iletimi (çelik halat kablo taşıma arabası)

Uygulama: STS konteyner vinci enerji ve very iletimi (çelik halat kablo taşıma arabası)
Uygulayıcı: YICT Port Terminal (Shenzen, Çin)

Ayrıntılı bilgi

Sayfalar