Offshore Petrol ve Gaz

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmission Systems for the Offshore industry

Dünya yeni enerji kaynakları ararken ve okyanus yüzeylerinin altında bu arayış sürerken, deniz sanayisi global ekonomi için daha kritik hale gelmiştir. Sağlam elektrifikasyon bileşenlerinin araması, üretim kuyuları ve gemilerin başarılı çalışması için kritik öneme sahiptir. Deniz sanayinde yapılan vinçleri, yükleme vinçleri ve güverte taşıma ekipmanının tamamı güvenilir ve tehlikeli durumlarda emniyetli enerjiye, sinyallere ve veriye ihtiyaç duyar. Enerji ve veri iletim sistemleri bakım gerektirmeden uzun süre ile çalışabilmeli ve okyanusun tuzlu suyuna dayanıklılık gösterebilmelidir. Birçok ekipman sıkı kalite kontrolüne ve ATEX, IECEx ve UL gibi ilgili güvenlik standartlarına uygun olmalıdır.

Conductix-Wampfler, deniz ve deniz sanayi ürünleri alanında yıllar süren çalışmaların ardından hatrı sayılır bir birikim kazanmıştır. Çözümlerimiz arasında:

Kayar Bilezik Kompleleri - Güç, kontrol sinyalleri ve verinin yükleme vinçleri ve güverte taşıma donanımları gibi tüm tip vinçlere iletimi. Bizim kayar bileziklerimiz çalışma bölmesinin çeşitliliğini sağlar ve genellikle "tehlikeli yer" bölmesiyle verilir. Bölmeler hava geçitleri ve havalı döndürme tertibatı ile donatılmıştır ve ayrıca iç ısı şertileri ve gerekirse hava kanalları takılabilir. Biz ayrızca; daha kompleks sistemler için tek başına veya kayar bilezik komplesi ile birlikte kullanılabilen fiber optik döner eklemler sunmaktayız.

Motor-Tahrikli Makaralar - havalandırma gaz toplama gerektiren ürün yükleme sistemleri için motorlu makaralarhavalandırma gaz hortumlarını muhafaza etmek için kullanılabilir.

Enerji Kılavuz Zincirleri - boru-yükleme ekipmanı veya Yüzer Üretim Depolama ve Deniz Sanayi Yükleme (FPSO) sistemleri gibi büyük projeler kablolara ve hortumlara kılavuzluk edecek enerji zincirlerine gerek duyarlar.

Feston Sistemleri -  köprü vinçleri elektrik veya pnömatik/hidrolik kortumlar taşıyan feston sistemleri ile beslenebilirler.

Yay-tahrikli Makaralar - vinç kolları ve köprü vinçleri üzerindeki kablolama.

Tamponlar - hareketli donanımdan nedeniyle oluşabilecek çarpışmalara karşı koruma sağlarlar.

Offshore and Marine Applications
Katalog | İngilizce
  • İndirmeler
  • Önerilen
  • Add to cart