Toplu Taşıma / Yolcu Taşımacılığı

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmission Systems for the Transit industry

Trafik sorunları, sınırlı alanlar ve hava kirliliği nedeniyle, kitle ulaşım araçları "çevreci" sistemlere geçecektir. Hafif raylı taşıma için iletken raylar, tek ray sistemleri ve otomatik insan taşıma sistemleri (güvenilir, kalıcı ve enerji verimli olmalıdır). Transit sistem kullanıcıları, sistem gereksinimlerini karşılayabilmek için optimal iletken çubuk profillerini ve yerleşimlerini tercih ederler. Bunlar mühendislik hizmetlerine, montaj yardımına ve gözetime ihtiyaç duyarlar. Zamanla, çelik 3üncü ray sistemleri, kurulum maliyetini düşürmek ve trafo sayısını azaltmak için paslanmaz çelik kaplı alüminyum raylara dönüşmüştür. Bu "çevreci" raylar tüm metal raylara eşit kullanım ömrü sunmalıdır. Yenilikçi PRT (Hızlı Personel Taşıması) kavramları ustaca tasarlanmış iletken ray çözümlerine ve gelişmiş akü şarj sistemlerine ihtiyaç duyarlar. Son olarak, tren operatörleri, bakım tesislerinde araçlarını park etmek için güç ve emniyet eklentilerine ihtiyaç duyarlar.

İletken ray, çözümleri, temassiz şarj sistemleri, eklenti güç çözümleri konusunda global bir tedarikçidir. Mühendislik konusundaki tecrübemiz, pratik deyimimiz ve test kabiliyetlerimiz sayesinde başarınızdaki iş ortağınız olmak istiyoruz. Sunduklarımız;

İletken Ray Sistemleri

  • 320 Amper'den 4500 ampere kadar APS, PRT, LRT ve monoray sistemleri için alüminyum / paslanmaz profiller
  • 3. ve 4. raylı sistemler için - Kaynaklı Cap alüminyum / 4500 6000 amper paslanmaz profiller
  • Sistem için optimize edilen İzolatörler, kolektörler ve pabuçlar

Ray Testi

  • Donanımlı test tesislerimiz, kapsamlı saha deneyimleri ile birlikte, taşıma komponentleri tasarımlarını doğrular. Ayrıca genel test hizmetleride sunmaktayız.
  • Tescilli PRIAS (Güç Hattı Etki Analiz Sistemi) arıza teşhis aracı, rayda sıcak noktaları ve tutarsızlıkları ölçerek sistem performansını arttırır.

Stinger Sistemeleri – Park eden trenlere takılarak tehlike riskini azaltır

  • Bakım tesislerindeki iletken raylar ve conductor rails, kablo feston sistemlerinin, ve konektör besleme gücünün park halindeki taşıtlar için kombinasıyonu.
  • Stingerlar bireysel kullanımın ihtiyaçlarına göre ayarlanmıştır; birçok güvenlik özelliği devrelerin kazayla enerji almasını engellemek için tasarlanmıştır.
IPT® System for elevator in office buildingIPT® System for elevator in office buildingIPT® System for elevator in office building
İndirilenler: 

IPT® Ofis içerisinde asansör için sistem

Uygulama
IPT®Ofis içerisinde asansör için sistem

Uygulayıcı

Docklands, Hamburg (harbor)

Müşteri

Hütter-Aufzüge GmbH (D)

Ürünler

IPT®Sistem

Hat uzunluğu
2 x 60 m

Araç sayısı

2

Benzer Ürünler

Temassız Enerji Transfer Sistemleri IPT® - Ray