Yığın Malzeme Taşınması

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmission System for Bulk Material

Global ticaret konteynırlarla yapılıyor olmasına rağmen, önemli bir kısmı dökme yük olarak taşınır. Kuru yığın yük tesisleri, depolama ve iri taneli mineraller, cevherler, tarım ürünleri ve orman ürünleri. Birçok yığın tesisi 7/24 faaliyet gösterir, bundan dolayı malzeme taşıyıcı makineler ağır yüklere dayanıklı, güvenli ve bakımı kolay olmalıdır. Kırıcı ve boyutlandırıcı gibi proses donanımlarında olduğu gibi , dayanıklı ve güvenilir enerji ve veri iletim sistemleri istifleme/harmanlama, boşaltım taşıyıcısı, gemi yükleyici ve boşaltıcı, radyal istifleyici, yığınlayıcı, silolar, ve vinçler içinde gereklidir. Elektrifikasyon makinenin tipine, uygulamaya ve taşınacak yüke göre ayarlanmalıdır. Ayrıca, birçok elektrifikasyon sistemi tozlu ortamlara, aşındırıcı malzemelere ve tehlikeli koşullara dayanacak şekilde tasarlanmalıdır.

Özelleştirilmiş Conduxtix-Wampfler enerji ve veri iletim ürünleri, yığın taşıma endüstrisinin talepleri doğrultusunda geliştirilmiştir. Deneyim ve geniş ürün yelpazesi bizim yıllardır müşterilerimize mümkün olan en iyi çözümü sunmamızı sağlamıştır. Müşterilerimizin küresel faaliyetleri bizim anahtar teslim sistemlerimiz ve dünya çapında satış ve mühendislik ağı ile desteklenmektedir. Sunduklarımız:

Motor-Tahrikli Kablo Sistemleri – monospiral veya rüzgar makaraları ana gücü ve veri iletimini sağlamak için kullanılır  istifleyici/harmanlayıcı gibi. kablolar veya hortumlar. Motorlu Makaralar manyetik kavrama sağlar veya özel kayar bilezik komplesi ve enerji/veri iletimi için fiber optik vericiler transmitters.

Feston Sistemleri – tozlu ve zor koşullar için, güvenilir feston sistemleri vinç köprü hareketi, gemi yükleme, yığın taşıyıcılar için   kablo yönetimi sağlarlar.Bunlar fireyi minimize etmek, mümkün olan en iyi performansı sağlamak ve toza karşı dayanıklı olmak  için I-parçalar veya Kare profiller üzerinde hareket ederler.

Enerji Kılavuz Zincirleri – uygulamaya ve kablo paketine, yükün ağırlığına bağlıdır. Enerji Kılavuz Zincirleri, yığın makinelerindeki kablo ve hortumları yönetmek için doğrusal veya dairesel olarak kullanılabilirler.

Kablo Koruma Sistemleri – Trenchguard ve CoverZip kablo koruma sistemleri alt yüzeye yayılarak kabloların ömrünü uzatırlar.

İletken Ray Sistemleri – özel olarak yüksek dayanıklılığa sahip olarak üretilmiştir. İletken ray sistemleri hareketli ekipmana güç sağlamak için kullanılır. Eğer gerekli ise aşınmayı önleyici koruyucu kaplamalar önermekteyiz.

Yay-Tahrikli Kablo Makaraları – yığın taşıma makinelerinin yatay veya dikey hareketi için makara için gerekli enerji olmadan kullanılabilirler.

Ship Unloader in a harborShip Unloader in a harborShip Unloader in a harbor
İndirilenler: 

Gemi boşaltıcı

Uygulama
Limanda bulunan gemi boşaltıcı

Ülke

İsveç

Şehir

Sundsvall

Temsilcilik Ofisi

Conductix-Wampfler AB [SE]

Müşteri
Sennebogen

Uygulayıcı
Akzo Nobel

Teknik şartlar

Gemi boşaltıcı için ana güç beslemesi

Ürünler

Motorlu kablo toplama tamburu"Sprinter"

Kablo(lar)

SX-12 KSM NSHTÖU 3x240+3G120/3

Sarım uzunluğu
86 m

Besleme noktası

Ortadan besleme

Montaj yüksekliği[s]

4 m

Tahrik ünitesi

3 fazlı manyetik kaplinli motor

Akım

Max. 630 A

Voltaj

1000 V

Hat güzergahı

Düz

Hat uzunluğu

86 m

Seyahat uzunluğu

172 m

Seyahat hızı

50 m/min

Azami hızlanma

0,2 m/s2

Çevre koşulları

Liman / Deniz iklimi

Benzer Ürünler

Motorlu Kablo Sarma Tamburları
Serisi Ağır Yük [HL]