STS Konteyner Vinç

Ship in at the container terminal loaded by a STS Container Crane

En büyük konteyner taşıma donanımı ve ayrıca gemiden-karaya-taşıma vinçlerinden en büyük tipidir (STS). Konteyner terminalinin kıyı tarafına doğrudan yerleştirilir, gemi ve kara tarafı arasında kritik arayüz oluşturur.

Vinç tipinin tasarımı ve ebatı 1954 yılından itibaren gözle görülür şekilde değişmiştir. 14000 TEU gemilere hizmet verebilmek için boyutları büyüdü, verimlilik arttı ve daha güvenilir olarak imal edildi. Geçmiştet STS vinçleri haftada sadece birkaç gemiye hizmet vermek zorundaydı, günümüzde ise otomasyon sistemleri ile bu tesisler 7/24/365 hizmet vermektedir.

Vinçlerin artan ebatlarına bağlı olarak, hız ve ivmeye olan talep önemli ölçüde artmıştır. Dayanıklılık, bakım kolaylığı ve ömür boyu maliyeler STS vinçleri için enerji ve veri iletimi çözümleri konusunda kritik önem taşır.

Conductix-Wampfler, terminal özelikleri ve iklim koşulları (rüzgarlı, buz, karlı, tropik iklimler) ne olursa olsun tüm STS vinçleri için geniş bir çözümler sunar.. 

p>Conductix-Wampfler, konteyner taşıma endüstrisinde onlarca yıllık deneyime ve uzmanlığa sahiptir. Biz vinç ve diğer liman makine elektrifikasyon için, güvenilir, pratik ve özel çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin küresel faaliyetleri dünya çapındaki satış ve mühendislik ağı, anahtar teslim sistemleriz ve güçlü satış sonrası hizmet anlayışımız ile desteklenmektedir.

 

Sunduklarımız:

Motorlu Kablo makaraları - özelleştirilmiş, uzun hareketlerde ana güç beslemesini ve veri iletimini yönetmen için manyetik veya değişken frekanslı sürücüler. Kesintisiz enerji ve veri iletimi, özel orta şiddette voltaj ve döner fiberoptik vericiler olarak bilinen kontrol kontak halka kompleleri ile garanti altına alınmıştır.

Kablo Feston Sistemleri - dayanıklı ve güvenilir; konteyner vinçleri üzerindeki güç ve veri kablolarını yönetmek için motorlu veya motorsuz.

Enerji Kılavuzlu Zincirler - gücün etkili yönetimi, sağlamlık, kontrol ve hareketli sistem için veri kabloları

Cİletken Raylı Sistemler - iletken raylar özel veri aktarım sistemleri ile birlikte uzun vinç hareketleri için güç ve kontrol sağlar.

Kablo Koruma Sistemleri - Trenchguard ve CoverZip sistemlerini kapsar ve RMG vinç rayları boyunca kabloları korur.

STS konteyner vinci enerji ve very iletimi (çelik halat kablo taşıma arabası)

Uygulama: STS konteyner vinci enerji ve very iletimi (çelik halat kablo taşıma arabası)
Uygulayıcı: YICT Port Terminal (Shenzen, Çin)

Ayrıntılı bilgi

6 konteynır vinci üzerindeki dağıtıcıya enerji aktarımı

Uygulama: 6 konteynır vinci üzerindeki dağıtıcıya enerji aktarımı
Uygulayıcı: P&O Antverp Belçika

Ayrıntılı bilgi

Yüksek hızlı konteyner vinçleri için motorlu kablo taşıma arabaları (gemiden kıyıya)

Uygulama: Yüksek hızlı konteyner vinçleri için motorlu kablo taşıma arabaları (gemiden kıyıya)
Uygulayıcı: HHLA Hamburger Hafen- und Lagerhausgesellschaft; Burchardkai Hamburg (Germany)

Ayrıntılı bilgi