Tadilat / Yenileme-Modernizasyon

Enerji ve veri iletim sistemleri yıllarca sürekli çalışmanın sonucunda yenilenmeye veya değiştirilmeye ihtiyaç duyar.

Eski bir sistemin mevcut çalışma sınırlamaları içinde çalışmaya devam etmesi ekonomik açıdan artık mantıklı olmadığında bir yükseltme yapılması makul olabilir.

Makine teknolojileri daha hızlı çalışma hızları ve daha yüksek kapasiteler kazanırken kullanımda olan mevcut enerji ve veri iletim sistemleri, gelecek beklentileri destekleme konusunda yetersiz kalabilir. Bunun sonucunda da sistem yükseltme veya değiştirme ihtiyacı doğabilir.

Tadilat - Yenileme - Modernizasyon - Servis - Conductix-Wampfler

Daha hızlısı, daha üst düzeyi ve daha fazlası için modernizasyon

Makineler gittikçe daha fazla otomatik hale geliyor ve her zamankinden daha hızlı çalışıyor. Böyle olunca, daha yüksek kapasiteli enerji iletim sistemleri gerekliliği ortaya çıkıyor ve daha yüksek veri iletim hızları ihtiyacı gündeme geliyor. Bu ileri düzey gereksinimlerin herhangi biri, sonunda mevcut bir sistemin değiştirilmesini gerektirebilir. Conductix-Wampfler, çok çeşitli ürün çözümlerinden seçim yapma ve ilgili ihtiyacı hangi özelleştirilmiş çözümün karşılayacağını belirleme konusunda yardıma hazırdır.

Veri iletim olanakları gelişmeye devam ederken, enerji yönlendirme zincirleri gibi mevcut çözümler, yüksek kaliteli, gerçek zamanlı iletim özellikleri sağlamak için bir iletken ray sistemi ile değiştirilebilir. Gelişmiş raylar, uygulamanıza çalışma açısından önemli faydalar sağlar.

Başka bir yaklaşımda da veri iletişiminin gelecekteki ihtiyaçları karşılamasını sağlamak için motorlu kablo makarasının fiber optik kablo ile tadil edilmesi gerekir.

Sistemin kullanım ömrü sonu

Eski enerji ve veri iletim sisteminiz yıllarca sürekli çalışmanın sonucunda tam bir genel bakıma ihtiyaç duyabilir. Tüm sistem kullanım ömrünün sonuna yaklaşınca maliyetli aksamalar olması riski artar ve kullanıcı tüm sistemi tadilattan geçirmeyi ya da değiştirmeyi düşünmelidir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Conductix-Wampfler, sistem yeniden yapılandırmaları, tadilatları ve modernizasyonları için sizin uygulamanıza ve talebinize özel çeşitli paketler sunar. Bu hizmet, geniş bir yelpazede sunulur ve tekliften başlayıp doğrudan yeni bir sistemin temini ile sonuçlanacak şekilde sizin vizyonunuza uyarlanır. Eski sistemin sökülmesi ve bertarafı, yeni sistemin kurulumu ve işletmeye alınması dahil, anahtar teslim bir iş sunarız.

Tadilat/modernizasyon tekliflerimiz ile ilgili sorularınız için Global İletişim Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.