Haberler

Motor Driven Reels for Kalmar RTGs
30.01.2019

Enerji ve data sistemlerinin dünya lideri konumundaki üreticisi Conductix-Wampfler, Kalmar marka 10 adet yeni RTG vinci için motorlu kablo toplama tamburları teslim etti.

EKTAM yüksek performans kontak bileziğimize güveniyor
05.03.2018

Conductix-Wampfler İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Ektam Makina firmasına içecek dolum makinaları için özel olarak tasarlanmış ve bu sektörde 15 yıldan bu yana kullanılmakta olan kontak bileziği (Slip ring) tedarik etmiştir.

Conductix-Wampfler acquires LJU Automatisierungstechnik
24.11.2017

Şirket merkezi Weil am Rhein’de bulunan, dünyanın önde gelen mobil tüketicilere enerji ve veri iletimi sistemleri üreticilerinden biri olan Conductix-Wampfler GmbH, Grenzebach Maschinenbau GmbH’den LJU Automatisierungstechnik GmbH’yi satın almayı planlıyor. 14 Kasım 2017 tarihinde taraflar sözleşmeyi imzaladılar.

Conductix-Wampfler - Trenchguard
04.09.2017

Conductix-Wampfler firması GEMPORT ve NEMPORT limanlarına Trenchguard kablo koruma sistemi tedarik edecektir.

Stinger Systems for Transit Train Maintenance
15.05.2017

Conductix-Wampfler Ankara’daki yeni Çayyolu metro sisteminin bir parçası olarak, stinger ekipmanlarının tedariki için, Türkiye’deki ilk sözleşmesini imzaladı.

Full E-RTG system solution with state-of-the-art charging technology
25.08.2015

Dizel yakıta artık gerek yok / Yeni batarya sistemi RTGlerin blok değişimleri esnasında elektrik enerjilerini bataryadan sağlamasına olanak tanımaktadır / Sistem ilk kez Port of Tanjung Pelepas, Malezya’da uygulanmıştır

ProfiDAT data transmission system is used on a STS container crane
15.07.2015

Avrupa TOC (Terminal ve Operasyonlar) zirvesinde Conductix-Wampfler vinç üreticileri için tasarladığı 2 yeni çözümünün lansmanını gerçekleştirmiştir.

E-RTGTM Container Crane
06.04.2015

Güncel Projeler: Limakport | Ports of Yildirim Group | Evyapport | Marport

Sayfalar