Intralojistik

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmission Systems for the Intralogistic industry

Intralojistik sistemler tesis içi otomasyonlu taşıma sistemlerinde, dağıtım merkezlerinde, limanlarda, havalimanlarında, süpermarketlerde, hastanelerde ve diğer benzer yerlerde önemli rol oynar. Bu sistemler verimliliği, kaliteyi, sürdürülebilirliği ve malzeme akış işlemlerindeki izlenebilirliği arttırır. Bunlar olmadan, modern yüksek performanslı tesisler fonksiyonlarını yitirirler. Elektrifikasyon komponentleri Otomatik Kılavuzlu Taşıtlar (AGV), Elektrikli Tek Ray Sistemleri (EMS), paletli taşıyıcılar, ray kılavuzlu taşıtlar (RGV), transfer taşıtları, and bagaj taşıma sistemleri, aynı şekilde kesiciler, otomatik kılavuzlu depolama ve geri alma sistemleri (AS/RS), vinçler, ve mekik sistemleri.gibi intralojistik donanımlar için gereklidir.

Intralojistik sistemleri talep edildiğinde hazır olmalıdır. Eğer sistemin bir bölümü çökerse öncesindeki ve sonrasındaki bölümlerde çalışmaz hale gelecektir. Ayrıca gerekli herhangi bir bakım hızlıca yapılmalıdır. Enerji ve veri iletim komponentleri yüksek performanslı sistemlere adapte edilebilir, sıklıkla kompleks yerleşimlere yapılır. Aynı zamanda, kabul edilebilir maliyette maksimum enerji verimliliği sağlanmalıdır. Bazı sistemler özel teknik zorlukları karşılamalıdır. Örneğin "temiz oda" yemek işleme tesisleri veya soğutma tesisleri gibi.

Conductix-Wampfler, intralojistik sistemler ile ilgili dünya çapında tecrübeye sahiptir. Geniş ürün yelpazemizde, farklı endüstriler için optimum çözümü önerebiliriz. Global ağımız ve yerel desteğimizle, tüm müşterilerimize ve son kullanıcıya minimum teknik karmaşa ile hizmet sunmaktayız. Sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları & bu endüstri için sürekli ürün gelişimi ve yeni çözümler üretmek en önemli misyonumuzdur.


Temassız Güç Transferi (IPT®) – güç sistemleri AGV'ler ve bagaj taşıma sistemleri. Yeni jenerasyon müşterilerin taleplerini karşılayan en gelişmiş IPT.

İletken Raylar – güç Elektrikli monoray sistemleri (EMS), Ray Kılavuzlu Taşıtlar (RGV), ve bagaj taşıma sistemleri . 0832 Serisi “EcoClickHattı” AS/RS istifleyici vinç için idealdir. iletken ray Son olarak tanıtılan PE plus for iletken raylar tüm tiplerdeki elektrikli taşıyıcılarla uyum içinde çalışır, güvenlik sunar ve kullanımı kolaylaştırır.

Yay Tahriği and Motor tahrikli makaralartransfer taşıtlarını ve diğer hareketli donanımları çalıştıran güç kablolarını yönetir.

Enerji kılavuzlu zincirler – Tüm malzeme taşıma donanımı için kullanılan kabloların yönetilmesi.

Kauçuk ve Gözenekli Kauçuk – makine elemanlarının çarpmasından oluşan enerjiyi emmesi için son derece uygundur.

Satellite warehouse with 2 storage/retrieval systems with fully automatic transport connection to the product plantSatellite warehouse with 2 storage/retrieval systems with fully automatic transport connection to the product plantSatellite warehouse with 2 storage/retrieval systems with fully automatic transport connection to the product plant
İndirilenler: 

Yüksek Depolama Sistemi

Uygulama
Üretim Tesisine otomatik ulaşım bağlantısı ile 2 adet depolama/geri alma sistemi ile birlikte Uydu Depo

 • 4.904 adet palet boşluğu
 • 2 şerit
 • 6 kat
 • 960 kanal
 • Kanal derinliği: 4 - 7 boşluk

Ülke
İsviçre

Şehir
Suhr

Temsil Ofisi

Conductix-Wampfler AG (Anonim Şirket) [D]

İşletmeci

Mittelland Molkerei AG

Teknik Gereklilikler

 • Depolama/geri alma sistemleri için enerji aktarımı
 • Depolama/geri alma sistemlerine kontrol sinyali İletimi

Çevresel Şartlar
Süt Ürünleri için depo

Ürünler

Bara sistemi, Program 0831 ÇokluHat

Kolektör

Enerji ve kontrol için çift kolektör montajı

Sistem Rotası

Düz

Uzunluk [Sistem]

2 x 60 m

Kutup Sayısı

 • 3 + PE [Güç İletimi]
 • 3 [Kontrol sinyallerinin iletimi]

Güç

 • 100 A [Güç İletimi]
 • 60 A [Kontrol sinyallerinin iletimi]

Gerilim
400 V / 50 Hz [3 + PE]

Benzer Ürünler

MultiLine 0831