Sahne Teknolojileri

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmisson Systems for the Stage Technology industry

Bugün, her zamankinden daha fazla, başarılı sahne performansları sahne komponentleri arasındaki dinamik etkileşimi ön plana çıkartır. İndirilen, kaldırılan veya yönlendirilen bölümler doğru enerjiye ve veri iletim teknolojilerine ihtiyaç duyar. Hareketli sahne aydınlatma kaplamalarının, aydınlatılmış akustik panellerinin ve ses sistemlerin yönetilmesi için güce ve kontrol sinyallerine ihtiyaç duyulur. Hareketli ses sistemleri için gereken kablolar çok iyi bir biçimde yönetilmelidir. Gezinti vagonları bağlantı kutuları ve kilitleri için enerjiye gereksinim duyar. Kontrol sinyalleri ve veri yolu sinyalleri sahnenin kaldırılması için gereklidir. Kanatlardaki medya kuleleri, aydınlatmanın, ses sinyallerinin ve diğer gerekli enerji ve veri transferleri için enerjiye ve kontrole ihtiyaç duyar. Elektrik gücü, ses, video ve veri yolu sinyalleri döner sahneye veya dönen aksesuarlara verilmelidir. Herşey kusursuz olmalıdır yoksa gösteri devam edemez!

Hareketli sahne ve tiyatro salonları için optimum çözüme ihtiyacınız olduğunda, Conductix-Wampfler'i arayınız. 50 yılı aşkın tecrübe ve dünyanın dört bir yanında yapılan montajlarla, hem sahne hemde sahne-altı makinelerimizle sahne teknolojileri sunmaktayız. Conductix-Wampfler ürünlerin tedariğinin ötesine geçer. Sizin için en ideal kabloları, aksesuarları ve lojistik anlayış çerçevesinde yerinde montaj işlemlerine kadar tam hizmet sunmaktayız.

Yay- tahrikli and  Motor tahrikli Kablo Makaraları – sessiz ve otomatik aydınlatma güç kabloları, DMX kabloları ve Ethernet kabloları  yönetimi.

Kablo Feston Sistemi – tek başına veya yüksek esneklikteli hareket sistemleri yaratmak için yay-tahrikli kablo makaraları ile birlikte kullanılabilir.

Enerji Kılavuz Zincirleri – çoklu güç kabloları ve veri yönetimi için sahne elemanlarının kontrolü amacıyla kullanılabilir. Kablo zincirleri kablo makaralarına alternatif olarak veya doğrusal hareket için festonlara alternatif olarak zig-zag şeklinde kullanılır.

Endüktif Güç Transferi (IPT®) – İzleyiciden tamamen gizlenmiş güç sistemleri IPT® ayrıca, döner sahnelere güç aktarmak için kavisli uygulamalarda kullanılabilir!

İletken Raylar  - hareketli aydınlatma, hoparlör ve medya kulelerine enerji ve veri sağlar. Çoklu kuleler aynı iletken ray sistemlerinden çalıştırılabilir. Kavisli iletken raylar döner sahnelere güç ve veri transferi için kullanılabilir.

Kayar bilezik kompleleri – DMX, Ethernet, Profibus, CAN gibi gücü ve veri sinyallerini döner sahnelere veya sahne aksesuarlarına iletir.

Sahne teknolojisi – Entegre sahne asansörü ile dönen sahne

Uygulama
Tiyatro içerisinde entegre sahne asansörü ile dönen sahne

Ülke
Almanya

Şehir
Meiningen

Temsilcilik Ofisi
Conductix-Wampfler GmbH [D]

Uygulayıcı
Südthüringisches Staatstheater Meinigen

Müşteri
SBS Bühnentechnik, Dresden

Teknik şartlar
Döner sahne için enerji ve veri iletimi

Ürünler

  • Kontak bilezik montajı, program 5100
  • Bara sistemi, Program 0811 SigleFlexLine
  • Bara sistemi, Program 0812 SigleFlexLine

Ek ürün bilgileri

  • Kontak Bileziği, kapalı gövde, 100-kutuplu 16 fiberoptik halka entegreli 100 kutuplu veri ve kontrol sinyalleri, 100Mbit/s ve fazlası için
  • Bara sistemi, Program 0811 SigleFlexLine eğimli, 230 V AC/16 A için 40 kutuplu
  • Bara sistemi, Program 0812 SigleFlexLine eğimli, 400 V AC/270 A için 20 kutuplu
Benzer Ürünler

Single FlexLine 0811


Single PowerLine 0812