Toplu Taşıma / Yolcu Taşımacılığı

Conductix-Wampfler offers Energy & Data Transmission Systems for the Transit industry

Trafik sorunları, sınırlı alanlar ve hava kirliliği nedeniyle, kitle ulaşım araçları "çevreci" sistemlere geçecektir. Hafif raylı taşıma için iletken raylar, tek ray sistemleri ve otomatik insan taşıma sistemleri (güvenilir, kalıcı ve enerji verimli olmalıdır). Transit sistem kullanıcıları, sistem gereksinimlerini karşılayabilmek için optimal iletken çubuk profillerini ve yerleşimlerini tercih ederler. Bunlar mühendislik hizmetlerine, montaj yardımına ve gözetime ihtiyaç duyarlar. Zamanla, çelik 3üncü ray sistemleri, kurulum maliyetini düşürmek ve trafo sayısını azaltmak için paslanmaz çelik kaplı alüminyum raylara dönüşmüştür. Bu "çevreci" raylar tüm metal raylara eşit kullanım ömrü sunmalıdır. Yenilikçi PRT (Hızlı Personel Taşıması) kavramları ustaca tasarlanmış iletken ray çözümlerine ve gelişmiş akü şarj sistemlerine ihtiyaç duyarlar. Son olarak, tren operatörleri, bakım tesislerinde araçlarını park etmek için güç ve emniyet eklentilerine ihtiyaç duyarlar.

İletken ray, çözümleri, temassiz şarj sistemleri, eklenti güç çözümleri konusunda global bir tedarikçidir. Mühendislik konusundaki tecrübemiz, pratik deyimimiz ve test kabiliyetlerimiz sayesinde başarınızdaki iş ortağınız olmak istiyoruz. Sunduklarımız;

İletken Ray Sistemleri

  • 320 Amper'den 4500 ampere kadar APS, PRT, LRT ve monoray sistemleri için alüminyum / paslanmaz profiller
  • 3. ve 4. raylı sistemler için - Kaynaklı Cap alüminyum / 4500 6000 amper paslanmaz profiller
  • Sistem için optimize edilen İzolatörler, kolektörler ve pabuçlar

Ray Testi

  • Donanımlı test tesislerimiz, kapsamlı saha deneyimleri ile birlikte, taşıma komponentleri tasarımlarını doğrular. Ayrıca genel test hizmetleride sunmaktayız.
  • Tescilli PRIAS (Güç Hattı Etki Analiz Sistemi) arıza teşhis aracı, rayda sıcak noktaları ve tutarsızlıkları ölçerek sistem performansını arttırır.

Stinger Sistemeleri – Park eden trenlere takılarak tehlike riskini azaltır

  • Bakım tesislerindeki iletken raylar ve conductor rails, kablo feston sistemlerinin, ve konektör besleme gücünün park halindeki taşıtlar için kombinasıyonu.
  • Stingerlar bireysel kullanımın ihtiyaçlarına göre ayarlanmıştır; birçok güvenlik özelliği devrelerin kazayla enerji almasını engellemek için tasarlanmıştır.

İki havalimanı arası iletim [cable liner system | DCC]

Uygulama
İki havalimanı arası iletim | DCC]

Ülke

Meksika

Şehir

Mexico City

Temsilcilik Ofisi

Conductix-Wampfler AG [D]

Uygulayıcı

Doppelmayr [DCC]

Müşteri
Siemens, Avusturya

Teknik şartlar

İnsan taşıyıcı dahili ekipman elektrifikasyonu<

Ürünler

Bara sistemi, Program 0812 SinglePowerLine

Yükleme adedi

1

Seyahat uzunluğu

3000 m

Seyahat hızı

45 km/h

Kutup sayısı

3 + PE

Akım alıcı

Çift akım alıcı

Akım

150 A

Voltaj

480 V [AC]

Ek bilgiler

  • Günde 22 saat çalışma
  • Sistem kapasitesi : Her saat her yöne 600 – 800 kişi
Benzer Ürünler

Single PowerLine 0812