Liman

Conductix-Wampfler offers several System for the Energy & Data Transmission for Port industry

İnsanlık tarihi boyunca, kargo liman ekonomileri ülke ekonomileri üzerinde önemli bir role sahip olmuşlardır. Farklı tipte birçok ürünün ithalatı ve ihracatı dünya çapında sayısız liman işletmesi tarafından yürütülmektedir. Tüm bu taşıma işlerinde önemli konu yığın malzemelerin , ve (roll-on/roll-off) veya konteynerlerin depolanması ve taşınmasıdır. Taşınacak ürün tipine bağlı olarak vinçler, yükleyiciler, ve boşaltıcıların verimli bir şekilde yönetilmesi gerekir . Yıl boyunca 7/24 çalışan tesislerde, ekipman ihtiyacı son derece önemlidir. Giderek artan ticaret çalışma alanındaki hızı ve güvenirliliği etkiler. Enerji ve veri iletim sistemleri bu emniyette, güvenirlilikte ve etkili liman yönetiminde kritik rol oynar. Artan "çevreci" liman ve çevre dostu depolama tesislerinin artan ihtiyaçlarına bağlı olarak, operatörler yanmalı motorlardan elektrikli motorlara geçiş yapmaya başlamıştır. Ayrıca, birçok liman emisyon değerlerinin düşürülmesine yönelik güç kullanımlarını düzenlemiştir.

Sektördeki onlarca yıllık tecrübesi ile Conductix-Wampfler, limanlar için kişiselleştirilebilir çözümler sunmaktadır vinçler ve malzeme depolama ekipmanları ve makineleri. Conductix-Wampfler geniş satış ve hizmet ağı ile müşterilerine yakındır. Anahtar teslim çözümler ve satış sonrası desteği ile tüm global aktivitelerinde müşterilerini destekler.

Motor Tahrikli Makaralar  - uzun vinç hareketlerinde kabloları ve gemi yükleyici/boşaltıcıları. yönetmek için sağlam ve pratik çözümler. Kişiselleştirilebilir manyetik kavramalı veya frekans kontrollü tahrik üniteli kablo makaraları. Motorlu makaralar geleneksel dizel-motorlu hareketli liman vinçlerini elektrik motorlu hale getirmek için kullanılır. “E-Destek gücü” gemileri kıyı gücüne bağlar, bu motorların kapatılabilmesini sağlar.

Kablo Feston Sistemleri – motorlu ve motorsuz feston sistemleri vincin çapraz hareketi için kabloları yönetir geleneksek olmasına rağmen sağlam ve güvenilir bir yöntemdir.

İletken raylar – vinç için çapraz hareket gücü sağlar - çoğullamalı veri transferi için atanmış ek raylar. İletken çubuklar uzun vinç hareketleri için 5kV'den 13.8 KV'ye voltaj taşıyabilecek şekilde takılabilir.

Enerji Kılavuz Zincirleri – çoklu gücü ve kontrol kablolarını yönetmek için kullanılır; vinç çapraz hareket vinçler.

Kayar Bilezikler and Fiber Optik Transmitterler – liman vinçleri ve kablo makaraları gibi dönen tüm parçalar için kesintisiz enerji ve veri iletimi sağlarlar.
 
Kablo koruma sistemleri –  siper muhafaza sistemleri Siper Muhafazası or the new KapakKİLİT sistemi kablo taşımasını ve kablo korumasını emniyete alır  .

Yay-Tahirk Kablo Makaraları – bakım alanlarındaki taşınabilir güçtür.

E-RTGTM Container Crane [Test installation]E-RTGTM Container Crane [Test installation]E-RTGTM Container Crane [Test installation]
İndirilenler: 

E-RTGTM Konteyner Vinci

Uygulama
E-RTGTMKonteyner Vinci (Test hattı)

Ülke
USA

Şehir
Savannah/Georgia Port

Temsilcilik Ofisi
Conductix-Wampfler [USA]

Uygulayıcı
Georgia Ports Authority Garden City Terminal

Teknik şartlar
4 adet RTG Konteyner bloğunun E-RTG projesi kapsamında elektrifikasyonu [E-RTGTM Drive-In L]

Ürünler

  • Bara sistemi, Program 0813 SinglePowerLine
  • Drive-In L Üniteleri, Program 0852


Ek ürün bilgisi

  • 4 adet parallel bara sisteminin ayarlanması
  • Frenleme enerji sisteminin özel boyutlu bara ile geri bildirimi
  • Bara sisteminin ayarlanması : Sırtsırta

Kutup sayısı
3 + PE

Akım alıcı
Çift akım alıcı

Besleme noktası
Ortadan besleme

Akım
1000 A

Voltaj
480 V

Hat uzunluğu
660 m

Hat güzergahı
Düz

Seyahat uzunluğu
Her blok maks. 165 metre

Seyahat hızı
135 m/min

Çevre koşulları
Konteyner terminali (deniz, hava)

Benzer Ürünler

Single PowerLine 0813